Haber

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Yenikapı’daki Sivas Günleri etkinliğinde hemşerileriyle buluştu

CHP İstanbul İl Lideri Özgür Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) ev sahipliğinde Yenikapı’da düzenlenen “Türkiye Buluşması”nda konuşma yaptı. Sivas’taÇelik’e milletvekilleri, CHP İstanbul İl Yönetimi, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, İBB Meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları yöneticileri eşlik etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin mülkiyetinde Yenikapı’da gerçekleşen, Anadolu’nun farklı lezzetlerini tatmak isteyenler ile sıla özlemini gidermek isteyenlerin buluşma noktası olan Memleket Buluşmaları, Sivas Günleri ile devam ediyor. Etkinliğe CHP’nin yeni İstanbul İl Başkanı Sivaslı Özgür Çelik, beraberindeki CHP’li milletvekilleri, CHP İstanbul İl Yönetimi, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, İBB Meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları yöneticileriyle katıldı. Yenikapı etkinlik alanında hemşehrilerinin dikkatini çeken Çelik, vatandaşlarla sohbet ederek bol bol fotoğraf çektirdi.

Yoğun ilgi nedeniyle stant alanında kalabalık bir görüntü ortaya çıkarken, Çelik ve beraberindeki heyet, alanın girişindeki Aşık Veysel heykeli önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Sivas’ı tanıtan çeşitli stantların bulunduğu alanı tek tek gezen Çelik, 2 saat kaldığı etkinlik alanında da yöresel lezzetleri denedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

haber-bornova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu